ІНША СПЕЦТЕХНІКА

 

 

Самоскид з маніпулятором Самоскид з маніпулятором

Самоскид з краном маніпулятором Renault Kerax

Вантажопідйомність –  20 тонн

Об’єм кузова – 10 м3

Ціна готівка:
4 год. – 3500 грн
8 год. – 5000 грн

Ціна безготів.:

8 год.   – 5700 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

Снего Снего

Снігоприбиральна техніка

Объём бункера –  6 м3

Ширина відвалу – 3.25 м

Ціна: Договірна

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ямобур Ямобур

Ямобур

Глибина буріння –  до 4 м

Діаметр – 350, 500, 750, 800

Ціна: Договірна

ДЕТАЛЬНІШЕ

Нерідко трапляються ситуації, коли потрібні послуги спеціальної техніки. Перевезти будматеріали, доставити палетовані вантажі, розчистити вулиці від снігу. Марно чекати допомоги ззовні, потрібно діяти самостійно.

 

Пропонуємо орендувати спецтехніку у нас на найвигідніших умовах. Ви легко впораєтеся із завданням з нашою допомогою! Щоб скористатися пропозицією, зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними в розділі контакти.

У РОЗПОРЯДЖЕННІ Є ТЕХНІКА RENAULT KERAX:

 

 

Універсальний самоскид з можливістю бічного і заднього вивантаження

 

Максимальна вантажопідйомність – 20 т. Можна перевозити як сипучі, так і упаковані вантажі. У машини є маніпулятор для навантаження-розвантаження зі знімним ковшем.

Самоскид з маніпулятором
Самоскид з маніпулятором
Снегоуборочные машины в аренду
Снегоуборочные машины в аренду

Снігоприбиральна машина з бункером і пристроєм розкидання піску.

 

У передній частині встановлюється відвал з регулюванням положень. Регулювання дає можливість виставити оптимальний кут (6 положень).

 

Увага! Машина дуже затребувана в зимовий час. Якщо вам потрібні послуги снігоприбирача, обговорюйте дату і час заздалегідь, щоб ми могли внести вас в графік.

За допомогою нашої спеціальної техніки ви зможете перевезти сипучі та інші вантажі, зробити вантаження-розвантаження за допомогою маніпулятора, почистити снігові завали, посипати слизький асфальт і виконати інші завдання. Технікою керують кваліфіковані працівники.

 

Всі машини у відмінному технічному стані і готові до виїзду по Києву і області. Умови і вартість оренди уточнюйте у наших консультантів по телефону.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ