СТАТТІ

 

 

Автовишка 28 метрів

 

Для того щоб безпечно і якісно виконати роботи на висоті, знадобиться автовишка 28 метрів. Завдяки маніпулятору підйомника можна піднятися на велику висоту і, стоячи на платформі, з комфортом провести ремонтні та монтажні операції.

 

Читати далі


 

Автовишка 40 метрів

 

Коли потрібно зробити ремонтні роботи на фасаді 14-поверхового будинку, знадобиться автовишка 40 м. За допомогою такої техніки виконувати роботи на висоті безпечно і зручно.

 

Читати далі


 

Автовишка нова

 

Вам потрібно терміново підвісити рекламний банер на висотній будівлі, чий парадний фасад височить над проїзною частиною головної вулиці міста? На цегляній димовій трубі вашого заводу згасли сигнальні вогні?

 

Читати далі


 

Висота автовишки

 

При висотних роботах дуже важливим фактором успішного завершення завдання є висота автовишки. Саме завдяки робочій висоті підйомника монтажники можуть дістатися до важкодоступних місць на фасадах будівель і інших об’єктах.

 

Читати далі


 

Стріла автовишки

 

При виконанні робіт на великій висоті велике значення має стріла автовишки – основний орган підйомного механізму. Від довжини і конструкції стріли залежить успішність досягнення необхідної висоти для виконання завдання.

 

Читати далі


 

Автовишка 30

 

На сьогоднішній день орендована автовишка 30 м – це раціональне бізнес-рішення для маленьких компаній. Купувати і утримувати таку машину дорого і недоцільно, якщо спецтехніка використовується для робіт на висоті вкрай рідко.

 

Читати далі


 
Автовишка 32

 

Для підйому на висоту, що значно перевищує зростання людини, була винайдена автовишка 32 метра. На підйомній платформі вишки з комфортом можуть розміститися двоє людей з інструментами і матеріалами для роботи.

 

Читати далі


 

 

Автовишка 45

 

Якщо вам потрібно дістатися зовні до 17 поверху будівлі, щоб виконати якусь роботу, то автовишка 45 метрів буде вам відмінним помічником в цій справі.

 

Читати далі


 

Оренда автовишки 22 м

 

Якщо вам потрібно виконати на висоті одноразову роботу, то оренда автовишки 22 м в компанії «Старелектро» – найоптимальніший варіант впоратися із завданням. У нашому автопарку можна вибрати відповідну техніку на вигідних умовах.

 

Читати далі


 

Маніпулятор-автовишка

 

Щоб вирішити цю проблему на лінії електропередач знадобиться маніпулятор автовишка потрібної висоти. Дана техніка обладнана захистом від високої напруги до 1000 В для виконання ремонтних робіт без відключення подачі струму.

 

Читати далі


 

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ