ОРЕНДА АВТОВИШКИ 22 М

 

Якщо вам потрібно виконати на висоті одноразову роботу, то оренда автовишки 22 м в компанії «Старелектро» – найоптимальніший варіант впоратися із завданням. У нашому автопарку можна вибрати відповідну техніку на вигідних умовах.

 

Оренда автовишки 22 м: технічні подробиці

 

Автопідйомник з довжиною стріли 22 м, який можна орендувати в нашій компанії, базується на шасі мікроавтобуса Мерседес Спринтер. Має комбіновану стрілу з телескопічними і колінчатими ланками. Гідравліка і електропроводка заховані усередині ланок для забезпечення безперебійної роботи.
Люлька виготовлена з алюмінію, що значно полегшує конструкцію. Витримує максимальну вагу 230 кг. Для безпеки при роботі з електромережами та обладнанням люлька захищена від високої напруги (1000 В). Управління маніпуляціями стріли проводиться з пульта в люльці або на борту машини.

 

Підйомник може підніматися на висоту 22,5 м, висуватися в сторону на 15 м (максимально). Навкруги вертикальної осі стріла обертається на 360, але в різних положеннях обмежена вантажопідйомність люльки (до 100 кг). У складеному положенні габарити автовишки 7,66х3,0х2,1 м.
Вишка обладнана датчиками перевантаження люльки, лічильником годин, гідравлічним механізмом вирівнювання люльки, стабілізаторами положення опор, функцією запуску двигуна автомобіля з люльки.

 

Чому вигідно брати в оренду автовишку 22 м

 

Купівля дорогої підйомної спецтехніки недоцільна, якщо висотні роботи виконуються нерегулярно. Велику частину часу машина буде простоювати і тільки вимагати витрат на зберігання і обслуговування. Невеликим фірмам часто не під силу придбання спецтехніки, а ось оренда цілком по кишені.

 

Замовити оренду автовишки 22 м в нашій компанії не тільки раціональне рішення, але і вигідна угода. Ми працюємо по Києву і області, виїжджаємо відразу після отримання заявки. Машину можна орендувати на половину дня або 8 робочих годин.

Star-elektro, Оренда автовишки 22 м для висотних робіт, Україна
Star-elektro, Оренда автовишки 22 м для висотних робіт, Україна

 

Виконуємо ремонтно-будівельні та електромонтажні роботи, монтуємо зовнішню рекламу, обрізаємо дерева, надаємо побутові послуги по навішуванню антен і кондиціонерів і інші операції. Керують технікою і виробляють висотні роботи наші кваліфіковані кадри, що володіють необхідними знаннями та навичками.