МАНІПУЛЯТОР АВТОВИШКА

 

Щоб вирішити цю проблему на лінії електропередач знадобиться маніпулятор автовишка потрібної висоти. Дана техніка обладнана захистом від високої напруги до 1000 В для виконання ремонтних робіт без відключення подачі струму. Замовити автовишку можна в компанії «Старелектро» для роботи по Києву і області.

 

Різновиди маніпуляторів автовишки

 

Маніпулятором автопідйомника є стріла. В даний час поширені три типи стріл – колінчастий, телескопічний і комбінований.

 

  • Перший тип складається з декількох ланок, пов’язаних між собою через рухливе з’єднання (зовні нагадує кінцівку людини, яка згинається в суглобах). Така стріла вимагає великої вільної площі для здійснення маніпуляцій, але її конструкція дозволяє пересувати люльку уздовж стіни в різних напрямках
  • Другий тип нагадує антену радіоприймача і може висуватися на значну висоту, не вимагаючи значного вільного простору для роботи. Однак за допомогою такого різновиду складно поступово рухатися паралельно стіні для виробництва штукатурних або фарбувальних робіт на фасаді
  • Третій тип поєднує в собі переваги двох попередніх видів маніпуляторів автовишки. Вона може працювати в замкнутому просторі, в тому числі всередині приміщень і при цьому присутність в конструкції колінчастих ланок робить її більш маневреною.

 

Автовишки можуть мати різну висоту підйому (до 103 м). Найбільш часто експлуатують підйомники від 17 до 35 м, а для особливих робіт на значній висоті залучають вишки вище 45 м. Стріла підйомника базується на шасі пікапів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів. Чим довше маніпулятор, тим потужніше автомобіль. Наприклад, вишки від 60 м мають по кілька несучих осей, щоб гідно витримувати вагу рухомої стріли в розгорнутому положенні.

 

Де орендувати автовишку

 

Якщо вам потрібен маніпулятор автовишка для монтажу зовнішньої реклами на вході в ресторан, то наша компанія готова надати відповідну техніку. У нашому автопарку є вишки від 22 до 46 м, що пройшли ТО і допущені до небезпечних висотних робіт контролюючими організаціями.

Star-elektro, Автовишка для робіт без відключення струму.
Star-elektro, Автовишка для робіт без відключення струму.

 

Ви можете орендувати машину на 4-8 годин для виконання завдання на висоті по Києву і області. Наші кваліфіковані кадри мають солідний досвід і необхідні навички для якісного виконання ремонтно-будівельних, електромонтажних та монтажних робіт. Зателефонуйте нам, щоб отримати безкоштовну консультацію по підбору автовишки та розцінкам на послуги.