АВТОВИШКА 45 МЕТРІВ

 

Якщо вам потрібно дістатися зовні до 17 поверху будівлі, щоб виконати якусь роботу, то автовишка 45 метрів буде вам відмінним помічником в цій справі. Будь-яка спецтехніка для виконання висотних та інших робіт доступна для замовлення в компанії «Старелектро» на вигідних умовах.

Автовишка 45 метрів: особливості конструкції

 

У автопідйомника 45 м стріла має комбіновану конструкцію, в якій є телескопічні та колінчасті елементи. Даний вид конструкції вважається універсальним і придатним для різноманітних робіт.

 

Така стріла не вимагає великого простору для маневрування, щоб дістати до великої висоти. У верхній частині стріли колінчаті ланки можуть маніпулювати люлькою таким чином, що можливо її паралельне переміщення уздовж стіни будівлі вгору-вниз, а також вліво-вправо. Така функція дуже зручна при виконанні ремонтно-будівельних робіт на фасаді (демонтаж та відновлення облицювання, штукатурка, фарбування).

Star-elektro, Автовишка 45 метрів в оренду, Україна.
Star-elektro, Автовишка 45 метрів в оренду, Україна.

 

Крім того, люлька має захист від високої напруги (до 1000 В), що робить її незамінною при ремонті електрообладнання, ліній електропостачання. Крім підйому на висоту до 45 м вишка має функцію опускання стріли нижче рівня землі на 10 м, а також висунення в сторону на 25 м. Вантажопідйомність люльки 350 кг (достатньо, щоб підняти двох-трьох чоловік з інструментами і матеріалами).

 

Які роботи можна виконувати автовишкою 45 м

 

За допомогою підйомника з довжиною стріли 45 м можна виконувати різноманітні висотні роботи:

 

  • Монтажні і ремонтно-будівельні
  • Ремонт ЛЕП, вуличного освітлення, електроустаткування, навішування гірлянд та іншої ілюмінації
  • Монтаж зовнішньої реклами (банери, вивіски, світлові табло, об’ємні букви, покажчики, лайтбокси, зміна реклами на білбордах і т.д.)
  • Побутові послуги (навішування зовнішніх блоків кондиціонерів, супутникових антен, обрізка дерев, підйом на висоту і спуск предметів, миття вікон та інші функції)
  • Участь в рятувальних роботах, тощо.

 

За допомогою автовишки часто виконуються незвичайні замовлення, такі як підйом Діда Мороза на балкон квартири, доставка квітів і подарунків у вікно висотки, участь в зйомках кіно і багато іншого. Замовити автовишку 45 м можна в нашій компанії на 4-8 годин. Працюємо в Києві та області, можливо виконання складних завдань по всій Україні.