АВТОВИШКА 32

 

Для підйому на висоту, що значно перевищує зростання людини, була винайдена автовишка 32 метра. На підйомній платформі вишки з комфортом можуть розміститися двоє людей з інструментами і матеріалами для роботи. Замовити таку автовишку можна в компанії «Старелектро».

 

Автовишка 32: конструкція і можливості

 

За класифікацією автопідйомники з довжиною стріли 32 м відносяться до групи надвисоких. Вони мають комбіновану конструкцію, що складається з телескопічних (висуваються, як антена радіоприймача) і колінчастих частин. Базується на шасі вантажного автомобіля. Така конструкція володіє відмінними можливостями:

 

  • Обертання підйомного механізму на 360° щодо вертикальної осі
  • Максимальна висота підйому 32 м
  • Горизонтально землі може висуватися на 19 м
  • Люлька піднімає вагу 250 кг і може рухатися уздовж стіни в різних напрямках
  • Не вимагає великого простору для маневру, можна використовувати всередині приміщень (цехів, складів)
  • Підйомна люлька обладнана захистом від високої напруги і освітлювальними приладами
  • Встановлено різні пристрої для забезпечення безпеки (опорні стійки для забезпечення автовишці 32 фіксованого положення щодо рівня землі, механізм блокування стріли в висунутому стані, ручний спуск люльки в разі аварії, датчик перевантаження люльки, зв’язок між кабіною і люлькою через переговорний пристрій і т.і.), тощо.

 

Як бачимо, підйомник за рахунок великого кута маневру, може виконувати різні операції на висоті без небезпеки для працівників, які перебувають в люльці.

 

Автовишка 32: де замовити

 

Якщо вам потрібно виконати висотні роботи, то в нашій компанії можна взяти в оренду автовишки з довжиною стріли від 22 до 46 метрів, в тому числі і підйомник 32 м. Купувати дорогу спецтехніку фірмам, зрідка виконують роботи на висоті недоцільно. Набагато раціональніше орендувати вишку на 4-8 годин, щоб впоратися із завданням.

Star-elektro, Автовишка 32, Роботи на висоті, Україна
Star-elektro, Автовишка 32, Роботи на висоті, Україна

 

Наша техніка пройшла техогляд і допущена дозвільними службами до небезпечних робіт, що підтверджується відповідними документами. Персонал навчений і володіє необхідними знаннями та навичками для роботи на висоті. Телефонуйте нам, щоб замовити автовишку з необхідними характеристиками.