ВИСОТА АВТОВИШКИ

 

При висотних роботах дуже важливим фактором успішного завершення завдання є висота автовишки. Саме завдяки робочій висоті підйомника монтажники можуть дістатися до важкодоступних місць на фасадах будівель і інших об’єктах. Промисловість випускає автовишки з різною довжиною стріли, щоб людина могла вибрати, яку машину використовувати для роботи.

 

Яка буває висота автовишки

 

Прийнято умовно розділяти автовишки на чотири категорії:

 

  • З мінімальною висотою підйому (міні). Це підйомники на шасі невеликих вантажівок, мікроавтобусів і пікапів. Мають колінчату або телескопічну стрілу завдовжки до 18 м. Вони здатні в люльці підняти на висоту вантаж вагою до 250 кг (дві особи з матеріалами і інструментами)
  • Середні. Встановлюються на шасі вантажних автомобілів. Можуть мати колінчату або телескопічну стрілу завдовжки від 18 до 30 м. Вантажопідйомність люльки до 300 кг
  • Великі. Підйомники з висотою автовишки від 32 до 50 метрів на базі вантажної техніки. Мають комбіновану стрілу (частково телескопічну, частково колінчату). Люлька витримує вагу до 400 кг. Такі вишки можуть не тільки підняти на висоту, але і спустити нижче рівня землі на 10-14 м
  • Супер. До цієї категорії відносяться найвищі автовишки в світі з довжиною стріли від 60 до 103 метрів. Такі вишки базуються на потужній вантажній техніці з безліччю осей. Мають комбінований підйомник. За допомогою даної техніки ремонтують вітряки «зелених» електростанцій, хмарочоси, використовують для порятунку людей з висоти в разі лиха.

 

Де замовити техніку з висотою автовишки 46 метрів

 

Автовишки з довжиною стріли понад 30 метрів стоять дуже недешево і тому доцільно брати таку техніку в оренду. Особливо якщо висотні роботи виконуються не часто. Замовити техніку можна в нашій компанії на вигідних умовах на половину дня або повний робочий день з оплатою готівкою або перерахувавши гроші з рахунку. Роботи виконають наші кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід і необхідні навички.

Star-elektro, Яка буває висота автовишки, Україна.
Star-elektro, Яка буває висота автовишки, Україна.