АВТОВИШКА 28 МЕТРІВ

 

Для того щоб безпечно і якісно виконати роботи на висоті, знадобиться автовишка 28 метрів. Завдяки маніпулятору підйомника можна піднятися на велику висоту і, стоячи на платформі, з комфортом провести ремонтні та монтажні операції.

 

Як влаштована автовишка 28 метрів

 

В арсеналі нашої компанії є автовишка на шасі КАМАЗ з телескопічною стрілою довжиною 28 метрів. На кінці стріли закріплена люлька, яка вільно витримує вагу двох осіб з інструментами і матеріалами (250 кг). Машина оснащена поворотним механізмом, завдяки якому стріла може обертатися на 360.

 

У похідному положенні маніпулятор має довжину 9,8 м, висоту 3,9 м, ширину 2,5 м. Підйомник обладнаний різними пристроями безпеки. Наприклад, люлька заізольована, що дозволяє використовувати машину для робіт з електрообладнанням. Так як вага, яка може знаходитися в люльці, обмежена, передбачена установка датчика контролю, що сигналізує про перевантаження.

 

Також встановлено системи блокування опор і стріли, щоб запобігти несанкціонованому спускання. Крім того, люльку можна опустити вниз вручну, якщо гідравлічні системи вийдуть з ладу. Між кабіною і люлькою передбачений зв’язок через переговорні пристрої.

 

Які роботи можна виконати за допомогою автовишки 28 метрів

 

За допомогою підйомника можна зробити:

 

  • Обрізку дерев
  • Ремонт ЛЕП
  • Ремонт і фарбування фасадів
  • Миття вікон
  • Закріплення кондиціонерів і супутникових антен
  • Монтаж рекламної продукції
  • Будівельні роботи, тощо.

 

Star-elektro, Автовишка 28 метрів, роботи на висоті, Україна.
Star-elektro, Автовишка 28 метрів, роботи на висоті, Україна.

 

У нашій компанії «Старелектро» можна на вигідних умовах взяти в оренду вишки з різною довжиною стріли, в тому числі і 28 м. Послуга актуальна для підприємств, які здійснюють роботи на висоті зрідка і не мають фінансової можливості придбати власну техніку. Машину разом з оператором можна орендувати на весь робочий день або тільки на чотири години.