ПРО НАС

 

Наше підприємство працює з 2007 року. Основні напрямки – послуги автовишки та монтаж освітлювального обладнання. Спочатку в арсеналі ми мали тільки одну автовишку на шасі ГАЗ з висотою підйому 18 метрів. За допомогою наявної техніки ми ремонтували вуличне освітлення, допомагали обслуговувати і монтувати нові електричні мережі. Через деякий час парк автовишок розширився до чотирьох одиниць, ми змогли надавати послуги більшій кількості замовників.

В даний час володіємо великим парком автовишок, в тому числі з унікальною висотою підйому до 46 м, а також іншу техніку – екскаватори, снігоприбиральні машини, самоскиди. Ми працюємо по всій Україні. Здійснюємо сервісне обслуговування мереж в Вишгороді, Ірпені, Ворзелі, Гостомелі, Боярці, Макарові, Вишневому, Бучі та інших населених пунктах Київської області.

 

Наші автовишки брали участь в будівництві стадіону «Олімпійський», хлібозаводу в Василькові, терміналу в аеропорту Бориспіль, прикрашали ялинки до свят, прибирали бурульки з висоток і навіть допомагали на зйомках кіно. За допомогою наших автовишок змонтовано освітлення на трасах національного значення, таких як Київ-Чоп, Харків-Сімферополь, в містах Вінниця, Новомосковськ, Дніпро, Бориспіль.

 

Ми пишаємося своїми успіхами і кваліфікованими кадрами, які працюють в компанії. Маємо дозвіл на експлуатацію підйомників і ліцензію на електромонтажні роботи. Запрошуємо до співпраці комунальні, державні та приватні підприємства. Приймаємо готівкову і безготівкову оплату за надані послуги.